Снятие хвостовика кпп т4 2.5 65 кВт.

Відповісти
Андрей2808
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 27
З нами з: 10 липня 2013, 17:32
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4
Звідки: Украина, Смела
Подякували: 1 раз

Снятие хвостовика кпп т4 2.5 65 кВт.

Повідомлення Андрей2808 »

Всем привет. На днях обнаружыл лужу под авто. Залез смотрю течет из хвостовика кпп, начал шатать есть люфт большой на флянце к которому кпепится шрус внутренний но все на месте ничо не вываливается. Вопрос в следующем я так понял пришол конец подшыпнику или же валу. То што сальник менять понятно. А от как с подшыпником нада снимать весь хвостовик отметил на фото или же можно так сменить не снимая. И если нада снимать то я так понимаю откруть 4 болта со сторони кпп и 2 в конце хвостовика, и хвостовик снимется или же есть какието приколы.
Зображення
Busik T2
Пилот
Пилот
Повідомлень: 206
З нами з: 17 червня 2011, 12:21
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 2,5, ACV SYNCRO CARAVELLE; 2000 р.в.
Реальное имя: Ігор
Звідки: м Самбір, Львівська обл.
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Re: Снятие хвостовика кпп т4 2.5 65 кВт.

Повідомлення Busik T2 »

Треба відкрутити від коробки, відкрутити піввісь потім її зняти взагалі, до фланця підставити кусок деревяшки з внутрішньої сторони і ударами молотка по деревяшці в сторону колеса вибити її з шліців у коробці, потім вже міняти підшипник і сальник.
Андрей2808
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 27
З нами з: 10 липня 2013, 17:32
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4
Звідки: Украина, Смела
Подякували: 1 раз

Re: Снятие хвостовика кпп т4 2.5 65 кВт.

Повідомлення Андрей2808 »

Busik T2 писав:Треба відкрутити від коробки, відкрутити піввісь потім її зняти взагалі, до фланця підставити кусок деревяшки з внутрішньої сторони і ударами молотка по деревяшці в сторону колеса вибити її з шліців у коробці, потім вже міняти підшипник і сальник.
Дякую. Все зрозуміло.
І ще питання якщо уже зніматиму піввісь то і пильніки заадно шрусів буду міняти. Внутрішній купив нормальний гумовий. А от наружній в наявності тіки пластмасовий передевився декілька фірм. Підскажіть номер гумового. Чи вони тіки в орегіналі гумові йдуть.
Busik T2
Пилот
Пилот
Повідомлень: 206
З нами з: 17 червня 2011, 12:21
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 2,5, ACV SYNCRO CARAVELLE; 2000 р.в.
Реальное имя: Ігор
Звідки: м Самбір, Львівська обл.
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Re: Снятие хвостовика кпп т4 2.5 65 кВт.

Повідомлення Busik T2 »

Ні йдуть гумові і не оригінали, я собі ставив, номера нажаль не знаю.
Відповісти

Повернутись до “VW T4 - Трансмісія та зчеплення”