Салон Т5 - не сверлиться дно...

Відповісти
Аватар користувача
Pavloz85
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 33
З нами з: 01 липня 2012, 12:41
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 2004р., 2500 куб.см., 220тис (по Україні 2 тис.)
Звідки: Луцьк

Салон Т5 - не сверлиться дно...

Повідомлення Pavloz85 »

Доброго дня!
Зробив салон Т5 своїми руками. Варіант - майже економ.
На металеве дно наніс суцільний шар гідроізоляції (в'язка чорна рідина на основі бітуму).
Зверху фанера 16мм.
Клей+гумове покриття.
Далі накладні направляючі, які на саморізи прикріпив до підлоги. Ну і, відовідно, дві рамки з сидіннями, які можна рухати по направляючих.
Все норм, але є один нюанс.
Кожна направляюча кріпиться до днища у 5 місцях саморізом (приблизно через 30см). Виникла невеличка проблема: на цих тридцяти сантиметрах направляюча, не зважаючи на свою жорсткість, все ж таки гнеться на долю міліметра. Функціонально це не проблема, але виникає дуже паскудний скрип. Отож, хочу додати ще по одному саморізу між вже вкрученими, але в певних зонах днище НЕ СВЕРЛИТЬСЯ!
Таке відчуття що шуруп впирається ніби в рельсу, при цьому починає піднімати підлогу (фанеру) вверх. Шурупи з сверлом на кінчику, 40мм. Думаю, там або рама жорстості якась чи щось подібне, але все ж, краще перепитаю: чи не можу я випадково просверлити там щось лишнє? Маю намір 3мм. сверлом по металу все ж просверлити отвори, а потім вже заганяти туди шуруп. Зупиніть мене, якщо це дурний задум)
Аватар користувача
andruk
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 530
З нами з: 14 жовтня 2008, 15:44
Звідки: м.Володимир-Волинський
Подякували: 18 разів

Re: Салон Т5 - не сверлиться дно...

Повідомлення andruk »

Попадаєш на поперечні "швелерки" там подвійний метал
VW Т-5 был BNZ стал BPC 4motion 2007р. Був VW T-4 ACV 2003р. Audi Q7 2007р. 0677689840 http://multivan.com.ua/
Аватар користувача
IBAH
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 4534
З нами з: 08 серпня 2010, 15:21
Модель авто, тип двигателя, пробег: Їх кілька і часто змінюються
Реальное имя: Іван
Звідки: Буча
Подякували: 154 рази

Re: Салон Т5 - не сверлиться дно...

Повідомлення IBAH »

Pavloz85
надеюсь на этих сидениях ты будешь возить только врагов нации, и не в коим случае своих близких.
Аватар користувача
Pavloz85
Пассажир
Пассажир
Повідомлень: 33
З нами з: 01 липня 2012, 12:41
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 2004р., 2500 куб.см., 220тис (по Україні 2 тис.)
Звідки: Луцьк

Re: Салон Т5 - не сверлиться дно...

Повідомлення Pavloz85 »

IBAH писав:Pavloz85
надеюсь на этих сидениях ты будешь возить только врагов нации, и не в коим случае своих близких.

)) ти не єдиний, хто скептично ставиться до такого кріплення, але воно використовується досить широко і не є вже таким небезпечним. Саморізи ж не для гіпсокартону, а 8мм в діаметрі, при цьому врізані будуть з частотою в 15см., думаю, не реально їх вирвати (ну зрозуміло, що ДТП різні бувають, де і заводські кріплення не врятують)
Відповісти

Повернутись до “VW T5 - Кузов”