Заклинило здвижку

Відповісти
Аватар користувача
paravozz
Местный
Местный
Повідомлень: 1133
З нами з: 15 жовтня 2011, 13:59
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5
Звідки: Ukraine
Подякували: 1 раз

Заклинило здвижку

Повідомлення paravozz »

Значить сталась така оказія. Та здвижка в мене глючила відколи пригнали машину. При закритій дверці на панелі світився індикатор, що вона не закрита. Мене це дуже напрягало, бо стоїть то "культурне світло", коли машину закрив воно потухло, двері відкрив - засвітилось. На парковках супермаркетів хлопці зі всяких жигулів дивились з заздрістю. :ras_pal_cov_ka: :D
Це був перший етап. Забув сказати, в машині стоїть рідний центральний замок (ключ з кнопками). Другий етап почався з того, що при відкриванні авто бокова дверка залишалась закритою, треба було пару разів закр/відкр з кнопки щоб контакт до неї дойшов.
Тепер третій етап. Дверка не відкривається ні ззовні (ручка дьоргається як в закритій машині) ні з середини :zvez_ochki: :zvez_ochki: Я знайшов вихід. Притуляєш руку до дверки, відкриваєш, якщо пішла по руці вібрація, замок спрацював. залазиш в буду поміж передніх сидінь, нажимаєш кнопку блокування дверей, пальцем тягнеш вверх, паралельно іншою рукою шарпаєш внутрішню ручку відкривання дверей і за разом 3-4 дверка відкривається. Думав замерзла, почистив всі механізми які зміг, попшикав ведешкою, змастив ущільнювачі. Ніфіга. Я розумію що треба знімати обшивку і дивитись, але може хтось підкаже в яку сторону??
ромчик
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1732
З нами з: 22 березня 2009, 17:54
Модель авто, тип двигателя, пробег: Vw T4 1,9 АБЛ дизелёк
Звідки: Житомир!!!
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 47 разів

Re: Заклинило здвижку

Повідомлення ромчик »

ВДшка имеет только сиеминутный эфект,она высыхает! Лучше смазывать силиконовой смазкой или же обычным моторным маслом.Разбери ещё разок и хорошенько смажь нормальной смазкой. А электрический механизм хорошо таскает?Может в нём проблема?
Аватар користувача
paravozz
Местный
Местный
Повідомлень: 1133
З нами з: 15 жовтня 2011, 13:59
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5
Звідки: Ukraine
Подякували: 1 раз

Re: Заклинило здвижку

Повідомлення paravozz »

Що значить "таскает"?
ромчик
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1732
З нами з: 22 березня 2009, 17:54
Модель авто, тип двигателя, пробег: Vw T4 1,9 АБЛ дизелёк
Звідки: Житомир!!!
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 47 разів

Re: Заклинило здвижку

Повідомлення ромчик »

paravozz писав:Що значить "таскает"?

Усилие с которым открывает замок.Не проскакивает ли что в механизме?
Аватар користувача
paravozz
Местный
Местный
Повідомлень: 1133
З нами з: 15 жовтня 2011, 13:59
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5
Звідки: Ukraine
Подякували: 1 раз

Re: Заклинило здвижку

Повідомлення paravozz »

Та якось воно всьо дуже важко ходить. Зовнішня ручка майже весь хід вхолосту. І тільки в самому кінці воно щолкає.
Аватар користувача
ferran
Местный
Местный
Повідомлень: 1054
З нами з: 25 квітня 2012, 00:58
Модель авто, тип двигателя, пробег: Було 412,2141,Scudo2.0jtd. T5AXD2.5 Trafic2.5 Зараз CitroënGrandC4Picasso2.0HDI
Реальное имя: Михайло
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 68 разів

Re: Заклинило здвижку

Повідомлення ferran »

У мея была похожая фигня. С пульта не открывалась, надо было кнопку на сдвижке вверх тянуть. Снял обшивку, достал такую здоровую коробку привода цз, хотел разобрать, но понял, что не соберу. И... попшикал ведешкой во все отверстия. До сих пор работает, делал летом.
Відповісти

Повернутись до “VW T5 - Кузов”