Лампы в ближний свет фар (замена)

Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4846
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 488 разів

Re: Лампы в ближний свет фар (замена)

Повідомлення Марк »

А 15 $ - це штука, чи пара?
Бо я зрозумів, шо штука...
Аватар користувача
egorka71
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2488
З нами з: 17 жовтня 2012, 09:28
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 GP.2.0 Tdi.2011
Реальное имя: Игорь.
Звідки: г.Киев
Дякував (ла): 191 раз
Подякували: 112 разів

Re: Лампы в ближний свет фар (замена)

Повідомлення egorka71 »

Наверное штука. А тут продают почти по 100$ пару. Так что все равно выгодно.
https://avtopro.ua/ Автозапчастини без посередників
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4846
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 488 разів

Re: Лампы в ближний свет фар (замена)

Повідомлення Марк »

Марк писав:Наскільки це добре/погано - розкажу після нічних поїздок.
Поїздив. В суху погоду, по мокрому асфальту, в дощ і в туман. Скажу зразу - світла з WhiteBeam помітно більше і його колір явно зміщений в синю сторону спектра.

Правда, в суху погоду їздив тільки по місту і тут різниця з Night Breaker майже непомітна, все ж, вуличне освітлення (яке не є...) робить свою справу.

В дощ їздив недалеко, десь 25 км, може всього кайфу ще не зловив... Тут WhiteBeam краще, але не так, шоб набагато. Яскравіше світло краще освітлює і краплі води, що практично нівелює його перевагу на дальньому. На ближньому все ґут.

По мокрій дорозі проїхав більше 200 км. До кінця поїздки дорога почала підсихати, але повністю не висохла. В таких умовах WhiteBeam таки має перевагу. Дальнє світить дальше, а за рахунок більшої "кількості" світла майже пропала темна зона перед самою машиною, фактично, можна їхати без протитуманок (з Night Breaker без них трохи було некомфортно). Разом з тим, світловий пучок якийсь більш розсіяний чомусь, трохи незвично. Натомість, на ближньому пляма світла така ж сфокусована, як з Night Breaker, і явно більш яскрава - настільки, що світла від ПТФ практично не видно.

В туман WhiteBeam мене не дуже порадував. Зразу оговорюсь, це - особисто мене, бо, навіть в туман, я звик їздити на дальньому. А тут додаткові кельвіни надто активно впираються в стіну туману, їдеш, як в молоці. Краще чи гірше стало на ближньому, чесно кажучи, об'єктивно сказати не можу... Через "облом" з дальнім, мені здалось, що гірше, але... Туман був місцями і я, пару раз на дальньому влітав в це "молоко", як назло - в повороті, на ближній переключавсь запізно, тому в мене могло скластись упереджене враження.

Думаю, в суху погоду WhiteBeam також буде мати перевагу.

В загальному, я задоволений. Для уточнення, нагадаю - я порівнював Koito WhiteBeam III з Osram Night Breaker Plus (+90%), (а не Unlimited + 110%) ! Лампи Н4. Причому, мої Night Breaker далеко не нові. Можливо, в порівнянні з новими Unlimited + 110% різниця була б меншою, я не знаю. Їздив я більшість по неосвітлених дорогах з поганою розміткою і ямами, які стараєшсь роздивитись заздалегідь.
Чи варто купувати WhiteBeam III - кожному вирішувати самому. Скажу так - якщо часто їздити вночі, коли їхати треба в будь-яку погоду, на значні відстані (а в мене саме так), то, на мою думку, варто. Так, різниця в ціні значна, vovaT4 писав, що купив Night Breaker Unlimited +110% за 270 грн. Koito мінімум 450. Як пишуть, ціна компенсується довшим терміном служби - побачим.

Добавлено 19 листопада 2015, 23:12  

Фото на дорозі якісно зробити вночі камера моєї Нокії не здала, та й навряд чи фото щось дасть.
Просто зняв різницю в світлі між Koito WhiteBeam III в головних фарах і Osram (не помню який, але, думаю, щось просте, без всяких плюсів - ті, що приїхали з машиною) в ПТФ.

Зображення

Тепер думаю, чи варто купувати WhiteBeam в ПТФ... З одної сторони, занадто біле світло там не особо потрібно, з другої, по лампах НВ4 різниця в ціні невелика...
Аватар користувача
egorka71
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2488
З нами з: 17 жовтня 2012, 09:28
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 GP.2.0 Tdi.2011
Реальное имя: Игорь.
Звідки: г.Киев
Дякував (ла): 191 раз
Подякували: 112 разів

Re: Лампы в ближний свет фар (замена)

Повідомлення egorka71 »

А в противотуманки ещё небрал?
https://avtopro.ua/ Автозапчастини без посередників
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4846
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 488 разів

Re: Лампы в ближний свет фар (замена)

Повідомлення Марк »

:no:
фермер
Пилот
Пилот
Повідомлень: 196
З нами з: 19 листопада 2015, 22:06
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5
Звідки: Ахметов CITY
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 5 разів

Re: Лампы в ближний свет фар (замена)

Повідомлення фермер »

Osram Night Breaker Unlimited или Philips X-treme Vision -также спору много по поводу этих двух производителей. никто не изучал досконально тему-что выбрал в итоге? или просто ксенон поставить и не париться??

Добавлено 01 грудня 2015, 19:29  

и кто то может быть знает, где можно приехать и посмотреть,как эти две галогенки светят вживую-обе!!! выбрать и сравнить

Добавлено 01 грудня 2015, 20:03  

и кто то может быть знает, где можно приехать и посмотреть,как эти две галогенки светят вживую-обе!!! выбрать и сравнить
Аватар користувача
egorka71
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2488
З нами з: 17 жовтня 2012, 09:28
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 GP.2.0 Tdi.2011
Реальное имя: Игорь.
Звідки: г.Киев
Дякував (ла): 191 раз
Подякували: 112 разів

Re: Лампы в ближний свет фар (замена)

Повідомлення egorka71 »

Если ставить ксенон то только заводской. А это очень дорого. Выше писали про лампы. Купи които и катайся нормально. Или филипс. На окружной на авторынке жуляны есть павильон по лампам. Напомню какая но видно что там лампы продают там можно все посмотреть. Продавец вроде нормальный все покажет и расскажет. Да които дороже немного филипсы. Но пишут что срок вроде больше. Прочитай тему. http://vwbus.club/forum/viewtopic.php?f=103&t=21147
https://avtopro.ua/ Автозапчастини без посередників
фермер
Пилот
Пилот
Повідомлень: 196
З нами з: 19 листопада 2015, 22:06
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5
Звідки: Ахметов CITY
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 5 разів

Re: Лампы в ближний свет фар (замена)

Повідомлення фермер »

egorka71 писав:Если ставить ксенон то только заводской. А это очень дорого. Выше писали про лампы. Купи които и катайся нормально. Или филипс. На окружной на авторынке жуляны есть павильон по лампам. Напомню какая но видно что там лампы продают там можно все посмотреть. Продавец вроде нормальный все покажет и расскажет. Да които дороже немного филипсы. Но пишут что срок вроде больше. Прочитай тему. http://vwbus.club/forum/viewtopic.php?f=103&t=21147
Игорь, по поводу заводского ксенона, ставил когда то давно на форестера именно заводской...потом поумнел-плюнул на это дело- ставлю везде и на все машины ближний, дальний, туманки, и ...задний ход... и пока не было проблем, после установки главное отрегулировать на стенде -не жадничать-200-грн. и тогда не будешь ночью на дороге людей слепить-уже прошли.
Просто сейчас думаю может в туманки галоген впихнуть?? Р.Ф. катаюсь иногда чего там у них сейчас творится-х рен поймешь,..а Филипс и Осрам хвалят его-вот о чем я. если на вид одинаковые и светят похоже- то можно и их поставить и не париться-по цене даже дешевле выйдут.
А где именно этот павильен на окружной-номер его есть??это по ходу возле меня где то.
Аватар користувача
egorka71
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2488
З нами з: 17 жовтня 2012, 09:28
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 GP.2.0 Tdi.2011
Реальное имя: Игорь.
Звідки: г.Киев
Дякував (ла): 191 раз
Подякували: 112 разів

Re: Лампы в ближний свет фар (замена)

Повідомлення egorka71 »

Не павильон номер напомню. Помоемся во втором ряду. Там если идти то видно что на витрине много лампочек стоят. Если будеш и найдёшь отпишеш Шо по чем.
https://avtopro.ua/ Автозапчастини без посередників
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4846
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 488 разів

Re: Лампы в ближний свет фар (замена)

Повідомлення Марк »

Попав сьодні вночі в досить сильний сніг, WhiteBeam показав себе, десь як і в туман - на дальньому не айс. На ближньому - пісня!
Втім, Night Breaker в таких умовах тож просивсь на ближній.

Вцілому, походу, моїм досвідом підтверджується "древній постулат" - більше кельвінів добре для сухої погоди.
Питання доцільності WhiteBeam'ів в ПТФ стає ще цікавішим... От сьогодні я протупив - не попробував вимкнути протитуманки в той сніг, треба буде спробувати наступного разу.

Добавлено 02 грудня 2015, 23:50  
фермер писав:или просто ксенон поставить и не париться??
Постав. Дасть Бог, скоро і в нас це заборонять.
Аватар користувача
egorka71
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2488
З нами з: 17 жовтня 2012, 09:28
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 GP.2.0 Tdi.2011
Реальное имя: Игорь.
Звідки: г.Киев
Дякував (ла): 191 раз
Подякували: 112 разів

Re: Лампы в ближний свет фар (замена)

Повідомлення egorka71 »

Поставил Себе сегодня Набор ламп Koito WhiteBeam III 2x H4 (P43T-38) 12V 60/55W P0754W. В ближний дальний и в Птф поставил Набор ламп Koito WhiteBeam III 2x HB4(9006) (P22D) 12V 55W. Мне нравится. Завтра в пять утра ехать отпишу как светят на трассе.Зображення
https://avtopro.ua/ Автозапчастини без посередників
фермер
Пилот
Пилот
Повідомлень: 196
З нами з: 19 листопада 2015, 22:06
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5
Звідки: Ахметов CITY
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 5 разів

Re: Лампы в ближний свет фар (замена)

Повідомлення фермер »

отлично смотрятся. Особенно учитывая твою оптику.
А я выбирал-выбирал, читал-читал отзывы, сегодня заехал посмотрел и филипс и осрам, в живую пощупал, сравнил два вида, подумал еще раз и купил.... ксенон)))) поставлю- выставлю фото.
Аватар користувача
egorka71
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2488
З нами з: 17 жовтня 2012, 09:28
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 GP.2.0 Tdi.2011
Реальное имя: Игорь.
Звідки: г.Киев
Дякував (ла): 191 раз
Подякували: 112 разів

Re: Лампы в ближний свет фар (замена)

Повідомлення egorka71 »

Спасибо. Ну у меня линз нет. А так ставить ксенон без линз наверное не тот компот. Да и нешарю я в этом. Лампы блоки розжига. Куда его тулить подключать. А вдруг комп заглючит от ксенона. А так купил поставил и поехал. А заводские лампы с ксеноном стоят мама негорюй. А тулить линзы это долго да и наверное не сильно дёшево. А купить фары с линзами тоже гдето от 7000 тысяч грн. Вообщем пока будет так.
https://avtopro.ua/ Автозапчастини без посередників
фермер
Пилот
Пилот
Повідомлень: 196
З нами з: 19 листопада 2015, 22:06
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5
Звідки: Ахметов CITY
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 5 разів

Re: Лампы в ближний свет фар (замена)

Повідомлення фермер »

egorka71 писав:Спасибо. Ну у меня линз нет. А так ставить ксенон без линз наверное не тот компот. Да и нешарю я в этом. Лампы блоки розжига. Куда его тулить подключать. А вдруг комп заглючит от ксенона. А так купил поставил и поехал. А заводские лампы с ксеноном стоят мама негорюй. А тулить линзы это долго да и наверное не сильно дёшево. А купить фары с линзами тоже гдето от 7000 тысяч грн. Вообщем пока будет так.
у тебя отлично смотрится -все нормально. По поводу линз-не парься этими вещами-не усложняй. Без линз лупит даже лучше.
По поводу установки, там никак не спутаешь-ты же сам подключил лампы в фару-правильно?? так же и ксенон- провода мама-папа-захочешь перепутать не получится-поверь. и также просто подкидываешь провода от машины к той же лампочке.
Вопрос в другом...купил-вот лежит в машине...позвонил Петровичу-тот занят аж до четверга!!! Не выдержу!!!Одно хреново- я не дома, нет ни гаража, ни инструментов ни хрена, а поставить самому как хочется-аж руки чешутся. Сейчас поеду в Эпицентр и что от куплю...а потом попробую на лужайке перед домом, как в старые далекие годы)))
Ты кстати поменял габариты на диоды??
Аватар користувача
egorka71
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2488
З нами з: 17 жовтня 2012, 09:28
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 GP.2.0 Tdi.2011
Реальное имя: Игорь.
Звідки: г.Киев
Дякував (ла): 191 раз
Подякували: 112 разів

Re: Лампы в ближний свет фар (замена)

Повідомлення egorka71 »

Габариты не менял на диоды. Толку от них. Комп может их неувидеть. У меня когда Машину заводиш то загорается дневной свет. А когда габариты включаю то и Птф. Желаю удачи в установке. Кстати есть Сто самообслуживания. Погуглил. Приехал все сделал в тепле и уехал. Может у Форумчан спроси кто с Тобой рядом. Может у кого есть большой гараж и инструменты. Привёз пива сделал все и окей. А сколько стоит ксенон что купил.
https://avtopro.ua/ Автозапчастини без посередників
Аватар користувача
ferran
Местный
Местный
Повідомлень: 1054
З нами з: 25 квітня 2012, 00:58
Модель авто, тип двигателя, пробег: Було 412,2141,Scudo2.0jtd. T5AXD2.5 Trafic2.5 Зараз CitroënGrandC4Picasso2.0HDI
Реальное имя: Михайло
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 68 разів

Re: Лампы в ближний свет фар (замена)

Повідомлення ferran »

Самьій обьічньій Осрам в фарах. Правда Рено трафик.
В Т5 стоит X vision филипс, попробую сделать фото с того же места. С ближним отлично видно 11 гаражей по 3.5м= ~ 40м.
Все, что мьі видим происходит у нас в голове. Кому мало света- может проблема не в фарах.
Тем кто слепит сзади ксеноном включаю противотуманки.

Добавлено 06 дек 2015, 01:02  

Познавательно о ксеноне
Спойлер
Для тех кому лень читать
Спойлер
Зображення
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Марк
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4846
З нами з: 17 листопада 2013, 20:00
Модель авто, тип двигателя, пробег:                           T5      2,0 TDI            CAAC                    був
Реальное имя:               Serhii
Звідки:     махрова Западенщина :)
Дякував (ла): 269 разів
Подякували: 488 разів

Re: Лампы в ближний свет фар (замена)

Повідомлення Марк »

фермер писав:Без линз лупит даже лучше.
...Зустрічним по очах.

Добавлено 06 грудня 2015, 22:03  
ferran писав:Самьій обьічньій Осрам в фарах. Правда Рено трафик.
Від фар багато залежить. Не знаю, як в дорестайлі, але в GP прості фари під Н4, чесно кажучи, не айс... Того й шукаю щось краще з лампочок. Їздив з знайомим на Трафіку 2011-го року з NightBreaker'ом, не сказав би, шо набагато краще, там тож Н4.
Аватар користувача
egorka71
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2488
З нами з: 17 жовтня 2012, 09:28
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т-5 GP.2.0 Tdi.2011
Реальное имя: Игорь.
Звідки: г.Киев
Дякував (ла): 191 раз
Подякували: 112 разів

Re: Лампы в ближний свет фар (замена)

Повідомлення egorka71 »

Мне понравились Лампочки които. До этого стол какой-то Филипс правда неочень дорогой в районе 200грн пара. Които после филипсы небо и земля. Думаю можно попробывать Филипс +130. Но разница с които не сильно большая. Сечас на автопро можно найти които по 19$ за пару.
https://avtopro.ua/ Автозапчастини без посередників
Аватар користувача
vovaT4
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 4319
З нами з: 23 липня 2011, 21:39
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4 AJT 65 KW Пробіг постійно збільшується...)))
Звідки: ІВ-ФРАНКІВСЬК
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 125 разів

Re: Лампы в ближний свет фар (замена)

Повідомлення vovaT4 »

Прийшла мені така розсилка Биксенон BOSCH H4 35W ніби і не дуже дорого, хтось щось таке пробував? http://aukro.ua/show_item.php?item=5808 ... n=Goods_19
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
фермер
Пилот
Пилот
Повідомлень: 196
З нами з: 19 листопада 2015, 22:06
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5
Звідки: Ахметов CITY
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 5 разів

Re: Лампы в ближний свет фар (замена)

Повідомлення фермер »

vovaT4 писав:Прийшла мені така розсилка Биксенон BOSCH H4 35W ніби і не дуже дорого, хтось щось таке пробував? http://aukro.ua/show_item.php?item=5808 ... n=Goods_19
подделка это, 100500% а не ВОШ,не может он столько стоить. Тем более -БИксенон.
Подделок сейчас на ксенон- каждый ....первый ,наверное. Я три дня катался, комплекты, блоки, лампы смотрел, и думаю, все равно купил подделку, не то что раньше было. Посмотрим, что из этого выйдет.
Если надумали, то лучше купить у проверенных товарищей, а еще лучше в своем городе, чтобы в случае чего знать куда ехать беседу-беседовать.
Відповісти

Повернутись до “VW T5 - Електроніка та електрика”