Заканчивается отпуск. У кого как прошло?

Аватар користувача
leosuper
Штурман
Штурман
Повідомлень: 95
З нами з: 17 березня 2012, 19:20
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5 Transporter 2.5 , 2006 г.в.
Реальное имя: Леонид
Звідки: Киев и его ближаешее окружение
Контактна інформація:

Заканчивается отпуск. У кого как прошло?

Повідомлення leosuper »

Всем Большой привет из Крыма Симеиз !
Сегодня выезжаем из Крыма , на конец то ( или как жаль) но отпуск закончился и пора собиратся в Киев. Предлагаю поделится у кого как получилось отдохнуть со всеми плюсами и минусами . Я как доеду до домой обязательно отпишусь что и как в Симеизе и не только .На следующий раз(год) я надеюсь наши розмышления помогут провести долгожданный отпуск более эффективно.
T5 2006 2.5TDI
Golf plus - 2008 1.9TDI
(нравятся мне очень Фольксваген)
Аватар користувача
Yuriy T4
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2315
З нами з: 11 березня 2007, 16:35
Модель авто, тип двигателя, пробег: FRV
Звідки: уже не Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 70 разів

Re: Заканчивается отпуск. У кого как прошло?

Повідомлення Yuriy T4 »

Он начинается только через неделю :-) Ожидание и подготовка - 50% удовольствия :D В этом году в Хорватию с россиянами. Извини, конечно, но Крым в сезон - :bad:
Андрій.
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 9515
З нами з: 16 грудня 2008, 16:42
Модель авто, тип двигателя, пробег: Опель Мовано
Реальное имя: Андрій
Звідки: Васильків КОЛОМИЯ
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 24 рази

Re: Заканчивается отпуск. У кого как прошло?

Повідомлення Андрій. »

Де вкого ще навіть і небуло відпусткі :ta-ne-c: :ta-ne-c: :ta-ne-c:
Аватар користувача
passat
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 693
З нами з: 04 липня 2010, 23:56
Модель авто, тип двигателя, пробег: т4 ACV 2,5 2000г
Реальное имя: славик
Звідки: львов
Подякували: 2 рази

Re: Заканчивается отпуск. У кого как прошло?

Повідомлення passat »

сейчас в Болгарии сижу в холе жду номер , автобусом больше не поеду - тяжело :)
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: Заканчивается отпуск. У кого как прошло?

Повідомлення Cubano »

Візи шенгенські отримали, але одноразові на 10 днів, тож Хорватія в прольоті, через пару тижнів стартуємо по маршруту 'Бц - Мостиська - Краків(обов’язково) - Прага(обов’язково)- Мюнхен(скоріш за все ні, великий гак) - Відень - словенське узбережжя моря - Трієст(можливо) - Любляна - Будапешт - Чоп - додому.
Хто що може сказати по маршруту, ДП, по містам, що там треба подивитися, буду дуже вдачний. :a_g_a:
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Андрій.
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 9515
З нами з: 16 грудня 2008, 16:42
Модель авто, тип двигателя, пробег: Опель Мовано
Реальное имя: Андрій
Звідки: Васильків КОЛОМИЯ
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 24 рази

Re: Заканчивается отпуск. У кого как прошло?

Повідомлення Андрій. »

Машиною Мішаня
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: Заканчивается отпуск. У кого как прошло?

Повідомлення Cubano »

Ну не лісапетом же. :-) На пасаті.
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
Yuriy T4
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2315
З нами з: 11 березня 2007, 16:35
Модель авто, тип двигателя, пробег: FRV
Звідки: уже не Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 70 разів

Re: Заканчивается отпуск. У кого как прошло?

Повідомлення Yuriy T4 »

Краков - любимый город - Ратушная площадь - в 12 играет горнист на башне, там же очень красивый собор. Вавель - обязательно. Под Вавелем (снизу) очень достойный ресторанчик. Возьмите обязательно обзорную экскурсию по городу на электромобиле - там есть русский радиогид. Можно в аквапарк - очень похож на Терминаловский там для детей интересно. Советую в соляные шахтя "Величко" http://kopalnia.pl/index.php?id_languag ... _change=1&. Очень достойное именно польское пиво.
В городе 50 - за городом 90 много камер или муляжей - не гони. Радар-детекторы запрещены. С Польшей вы "погорячились" она вся перекопана и 300 км от границы до Кракова занимает 5 часов. Вне населенного пунктах включать ближний свет фар всегда или DHL.
Будапешт могу позже рассказать - опаздываю :)
Востаннє редагувалось 27 липня 2012, 14:24 користувачем Yuriy T4, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Basil87
Местный
Местный
Повідомлень: 1031
З нами з: 29 березня 2012, 05:10
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW Touran 2.0
Реальное имя: Василь
Звідки: Cmpuù
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 7 разів

Re: Заканчивается отпуск. У кого как прошло?

Повідомлення Basil87 »

Cubano писав:Візи шенгенські отримали, але одноразові на 10 днів

:shock: чому так? Яка причина що так мало днів?
Аватар користувача
Виктор С
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 993
З нами з: 23 лютого 2011, 12:33
Модель авто, тип двигателя, пробег: Volkswagen Transporter T3 1987г KY 1.7 дизель
Реальное имя: Виктор
Звідки: г. Чернигов
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Re: Заканчивается отпуск. У кого как прошло?

Повідомлення Виктор С »

Андрій. писав:Де вкого ще навіть і небуло відпусткі :ta-ne-c: :ta-ne-c: :ta-ne-c:

А у кого еще и неизвестно ,будет ли. :(
Аватар користувача
VicS
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 1662
З нами з: 02 жовтня 2011, 14:51
Модель авто, тип двигателя, пробег: Постоянно меняются.
Реальное имя: Виталий
Звідки: Львов
Подякували: 10 разів

Re: Заканчивается отпуск. У кого как прошло?

Повідомлення VicS »

Cubano писав:Візи шенгенські отримали, але одноразові на 10 днів, тож Хорватія в прольоті, через пару тижнів стартуємо по маршруту 'Бц - Мостиська - Краків(обов’язково) - Прага(обов’язково)- Мюнхен(скоріш за все ні, великий гак) - Відень - словенське узбережжя моря - Трієст(можливо) - Любляна - Будапешт - Чоп - додому.
Хто що може сказати по маршруту, ДП, по містам, що там треба подивитися, буду дуже вдачний. :a_g_a:


На митницю краще їхати на Краківець, а не на Мостиська. Краківець це більша і цивільніша митниця, через неї йде Е40, скорше проходиш контроль, плюс там є окремо зелений коридор.
Коли я їхав таким маршрутом (не раз, та й кожного разу знов і знов), то Мюнхен в мене був в категорії "Must have". Це навіть по одній такій причині, як я великий фанат БМВ (в тому числі), а в Мюнхені музей БМВ, завод БМВ де можна взяти екскурсію, виставочний зал БМВ з останніми моделями. Та й багато інших цікавих історичних місць щоб подивитись в Мюнхені.
Аватар користувача
Yuriy T4
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2315
З нами з: 11 березня 2007, 16:35
Модель авто, тип двигателя, пробег: FRV
Звідки: уже не Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 70 разів

Re: Заканчивается отпуск. У кого как прошло?

Повідомлення Yuriy T4 »

Могу продолжить :D
Миш в Польше говори (хотя тебе не нужно напоминать :) что с Украины - отношение сразу в лучшую сторону - меня полиция отпускала - только с предупреждением :)
В Венгрии, Будапеште - отношение противоположное - готовся к тому, что все стараються взгреть, особенно, когда просишь о помоши - автобаны платные - не знал - не катит - штраф 300 евро - виньетку можно купить на заправке или онлайн. Язык венгерский или немецкий. При переходе в метро с линии на линию - заплати дополнительно. Такси три вида - по стоимости :D и разница в три раза :) Отель рекомендую Панда очень тихо и уютно. Посмотреть - замок 7 королей, центральная площадь, грязный Дунай, можно покататься на кораблике или фуникулерчике - там же в районе Москва тер - площадь Москвы есть ресторанчик мясной где платишь только за вход - сиди и ешь сколько хошь. Для детей есть парк атракционов на острове. Есть типа наших пивных - там Токай наливают половником :D Вот по Европе, по автобанам http://www.tolltickets.com/, там памятка для Венгрии есть на русском.
Так всего и не упомнишь - спрашивай, если чо :D
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: Заканчивается отпуск. У кого как прошло?

Повідомлення Cubano »

Ого, скільки інфи! :cool_cool:

Юра, віза ж у нас польським посольством видавалася, як ми можемо її обминути. Згадав за трубача, це він в дитинстві трубив в другій по нашому по польському радіо, щасливий буду його вживу почути!
А чого Польща перекопана? Вони що, не здали дороги до Євро? :(
Значить Ратушна площа в 12.00 і Вавель.

Basil87 писав:чому так? Яка причина що так мало днів?

В Києві така практика є, спочатку місячну, потім трьохмісячну, потім піврічну і т.д.
Нам з Красотою так дали, а малому, всі разом здавали, дали хоч і місячну, але мультивізу, проте теж 10 днів. Він буде окремо від нас мандрувати.

VicS писав:На митницю краще їхати на Краківець, а не на Мостиська. Краківець це більша і цивільніша митниця, через неї йде Е40, скорше проходиш контроль, плюс там є окремо зелений коридор.

Я Мостиська обминути не можу, там теща живе. :-) Як мамо скажуть, тудою і поїдемо! :-) Вона у мене фахівець по пєшому, але обстановку і на основному переході знатиме. Там, здаеється, від Мостиськи до Краківця поганенька дорога, тож мабуть не варто робити крюка. До того ж на Перемишль хочемо глянути, як він за 8 років змінився.

VicS писав:Коли я їхав таким маршрутом (не раз, та й кожного разу знов і знов), то Мюнхен в мене був в категорії "Must have". Це навіть по одній такій причині, як я великий фанат БМВ (в тому числі), а в Мюнхені музей БМВ, завод БМВ де можна взяти екскурсію, виставочний зал БМВ з останніми моделями. Та й багато інших цікавих історичних місць щоб подивитись в Мюнхені.

Тим більш треба буде наступного разу туди спеціально поїхати, а не галопом. Музей я б з задоволенням відвідав, а на заводі навряд чи щось нове б побачив, бачив по тв кілька передач, як роблять бмв, бентлі, поршпанамеру, ферарі, і інші. :)

Yuriy T4 писав:В Венгрии, Будапеште

Ми в Будапешті були 6 років тому - замок 7 королів - це рибацький бастіон? Ми там були. Дуже цікавить картинна галерея, що на Хешек тере, площі королів.
НАм тоді дуже рекомендували, і хотілося б туди попасти.
Юра, а ти в Хорватії на Плітвіцах був? Нереальний природній парк! Схожий ще є в Крка.
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
Yuriy T4
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2315
З нами з: 11 березня 2007, 16:35
Модель авто, тип двигателя, пробег: FRV
Звідки: уже не Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 70 разів

Re: Заканчивается отпуск. У кого как прошло?

Повідомлення Yuriy T4 »

В Плитвицы мы обязательно попадем - посмотрим, либо выделим день, либо на обратном пути, просто обратно едем в воскресенье - боюсь, чтобы не было много народу.
це рибацький бастіон
Да, Будайский замок. Автобаны к Евро они не закончили - передвигаться по Польше на машине тяжело... Краков один из либимейших городов, еще Ягелонский университет - надеюсь ребенок будет в нем учиться :oops: , да просто подышать воздухом в парке :) Вроцлав более "строгий", более европейский, хотя тоже очень красивый :roll:
Немного завидую тебе Миша - первый раз в Краков, хотя пару лет назад жене показывал Краков - как бы заново... Под Вавелем со стороны реки дракончик, который пламенем плюется... Продавцы сувениров тоже делают украицам скидки :) - говорят - мы ж одна страна - только вы православные, а мы католики :)
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: Заканчивается отпуск. У кого как прошло?

Повідомлення Cubano »

Я б рекомендував би заїхати на Плітвіци по дорозі туди, і звичайно ж, хоча б день присвятити. З моря туди повертатися незручно, наче і недалеко, а пів-дня будеш їхати. ДОроги вузькі. А назад класно по гірському автобану проїхати. Я, коли повертався, 600 км Хорватії за 4 години проїхав!
А от коли туди будеш їхати, варто до місця призначення проїхатися береговою лінією - всі красоти побачите.
Як економити в Хорватії- не знаю, хіба що їжу можна з собою взяти, там все одно дорожче. А, і на дорогу водою запастися, бо скрізь в туристичних місцях ціни на неї негуманні. А вже на місці хорватську воду можна пити з крану, у нас така мало де навіть в джерелах є. Ми взяли оберемок ковбас, а картоплю і помідори там купляли, і готовили краще, ніж у них в кафешках. А от пршут обов’язково треба їхнього спробувати. Ну і ракію. Вина хороші. Я в Словенії хочу купити ракію з цілою грушкою внутрі пляшки.
По містам в Хорватії - всі великі, і маленькі і навіть села мають історичний центр, де можна щось цікаве побачити, але крутіше за все - Дубровнік. Але туди пиляти далеко. Зато можна відмітитися на території Боснії і Герцеговини. Тіто колись понаділяв хорватської території Чорногорії, Боснії-Герцеговині і Словенії, тепер останні дві мають елементарно вихід до моря.
Якщо буде можливість попасти на рафтінг - не пропустіть шанс - море задоволення! Ми в своїх теренах постараємося попасти.
По мові - варто взяти розмовник, бо хоч мова і схожа, хорвати не напрягаються, щоб вас зрозуміти, ні українську ні російську не розуміють, а щоб їх зрозуміти, треба деякі їхні слова знати, бо іноді вони мають протилежний зміст, ніж наші.
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
Yuriy T4
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2315
З нами з: 11 березня 2007, 16:35
Модель авто, тип двигателя, пробег: FRV
Звідки: уже не Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 70 разів

Re: Заканчивается отпуск. У кого как прошло?

Повідомлення Yuriy T4 »

По дороге туда не получиться - я один водитель - терпеть не люблю, когда кто-то за рулем моей машины - будем ехать на "базу" в Брелу максимально быстро, а оттуда планировать поездки. Да, Миш, еще забыл, в Будапеште стоит сходить в зооопарк - очень не похож на наш - мне жираф пытался волосы пожевать :) и давался погладить. Есть еще знаменитые купальни - но мы туда не попали, не знаю, насколько хороши :ne_vi_del:
Экономить не собираемся - наоборот, собираемся потратить все еврозапасы :-) , чтобы было потом необидно :-) Стандартный набор из продуктов берем, что-то - то же пиво и спиртное - будем прикупать по дороге. Как всегда - сало и водка - тем более, что предстоит встреча с россиянами (ну и фотографию Петровича :-) чтоб узнали :-) )
Аватар користувача
leosuper
Штурман
Штурман
Повідомлень: 95
З нами з: 17 березня 2012, 19:20
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5 Transporter 2.5 , 2006 г.в.
Реальное имя: Леонид
Звідки: Киев и его ближаешее окружение
Контактна інформація:

Re: Заканчивается отпуск. У кого как прошло?

Повідомлення leosuper »

Yuriy T4
Четверо детей , двое из них 3и 4 года. Еле из симеиза до симферрополя к жд доехали укачались совсем , страшно на большие рсстояния .в этом году первый раз в таком составе

Добавлено 28 июл 2012, 20:20

Поэтому и захотел что б поделились побольше своими впечатлениями от проведенного отпуска , уже сейчас появляются мысли для проведения следующего отпуска, а еще толком и этот не закончился ))))).
T5 2006 2.5TDI
Golf plus - 2008 1.9TDI
(нравятся мне очень Фольксваген)
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: Заканчивается отпуск. У кого как прошло?

Повідомлення Cubano »

leosuper, можете вже виробляти шенгенську візу, не знаю як мадьяри, поляки спочатку дають коротеньку - все одно можна десь недалеко від кордону прокататися на вихідні. А до наступного літа як раз вже буде нормальна, довга, багаторазова. Тоді вже можна капітально катнути по Європі.
Наприклад Хорватія - це як Крим, тільки в 100 раз краще! :-) Юра потім підтвердить, а по грошам виходить однаково, як і Крим.
А четверо дітей - всі твої? :) Різні діти по-різному переносять дорогу, але згадую бозіних малих, меншому 9 місяців - практично без проблем, а тоді в Хорватії один хлопчик був 4 років, так він і на рафтінгу з батьками був!
Он
Зображення


Юра, ще, не забудьте резинові тапки для купання придбати, без них купатися там не можна - наступите на йожика, і все, відпуск закінчиться)))
А де ця Брела знаходиться, щось Гугль не знає таку.
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Аватар користувача
Yuriy T4
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2315
З нами з: 11 березня 2007, 16:35
Модель авто, тип двигателя, пробег: FRV
Звідки: уже не Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 70 разів

Re: Заканчивается отпуск. У кого как прошло?

Повідомлення Yuriy T4 »

Вот тут http://www.vw-bus.ru/forum/viewtopic.php?f=5&t=16587
Тапки после Ебипта у всех, кроме меня есть (у мну только белые - они не катят :D ) - мну может купим в Теске, или Метре в Словакиях-Венгриях
Аватар користувача
Cubano
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 11255
З нами з: 21 грудня 2008, 20:21
Звідки: Біла Сінагога
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 412 разів

Re: Заканчивается отпуск. У кого как прошло?

Повідомлення Cubano »

Навіть на місці купите. Просто не забувайте про йожиків, їх може бути не видно, а вони є, як ті сусліки)))
Да, здається, в Метро за кордоном по нашій карточці не пускають.
Макарска Рів’єра - одне з найкращих місць, але там море закрите островами, ми були трохи ближче, біля Трогіра село Рогозніца.
Кацапи! Нах з нашої землі! З Криму і Донбасу!
LT35 sdi 2001/ Pass2.0 tdi dsg
Відповісти

Повернутись до “Приватні подорожі”