Т4 Замена зеленой приборки на синюю

Ремонт і загальні питання по електронній та електричній начинці буса, ремонті, змінах і тд.
Аватар користувача
СМЕШНОЙ
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 693
З нами з: 26 березня 2013, 19:03
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 DT 2.4 351000
Реальное имя: Андрій
Звідки: Київска обл. с.м.т Іванків
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 19 разів

Повідомлення СМЕШНОЙ »

а якщо розібрати панель. Там полюбому оргскло на яке нанесена зелена плівка чи краска можна окуратно попробувать стерти си здерти її в встановити сині світлодводи замість заводських білих! Я собі так зробив на панельці де перемикач пічки!
мій номер 0977533977
Аватар користувача
Parovoz
Диспетчер региона
Диспетчер региона
Повідомлень: 4622
З нами з: 01 липня 2011, 10:52
Модель авто, тип двигателя, пробег: Renault Trafic 2.5 long 2007 год
был T4,long,1.9TD, ABL
Тел. О9З7бб9Ч5I
Реальное имя: Сергей
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 138 разів
Подякували: 118 разів

Re:

Повідомлення Parovoz »

СМЕШНОЙ писав:а якщо розібрати панель. Там полюбому оргскло на яке нанесена зелена плівка чи краска можна окуратно попробувать стерти си здерти її в встановити сині світлодводи замість заводських білих! Я собі так зробив на панельці де перемикач пічки!
Подсветка не принципиально :) Там сама приборка совсем другая! Красивая :crazy:
А на зеленой приборке, там зеленая типа пленки вставлено, её просто можно заменить и на синюю или красную пленку, и паять не нужно :)
Зображення
GaRiK93
Прохожий
Прохожий
Повідомлень: 1
З нами з: 09 квітня 2014, 20:37
Модель авто, тип двигателя, пробег: т4 ACV 2,5
Звідки: киев

Re: Приборная панель Т4 1997 год!!! (Замена на синюю)

Повідомлення GaRiK93 »

Привет подскажите пожалуйста хочу поменять приборную панель с зеленой на синюю у меня двигатель ACV 2,5 машина 96 года можно ли это сделать если можно то с какого двигателя надо приборку
Аватар користувача
nepster
Пилот
Пилот
Повідомлень: 118
З нами з: 10 квітня 2014, 00:33
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4, ACV 2,5
Реальное имя: Тарас
Звідки: Chervonograd
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 10 разів

Re: Приборная панель Т4 1997 год!!! (Замена на синюю)

Повідомлення nepster »

Знаю ця тема достала всіх і час від часу вилазять такі як ми з такими питаннями чи можна. Але друзі форумчани будьте до нас лояльні ви то вже пройшли а ми леше дозріли допоможіть чим зможете. Власне у мене така історія: Купив бус 2 роки тому назад Т4 ACV 2,5 машина 97р пригнана була з німечини власне там вже і була поміняна панель на синю. Але вот біда тахометер не працює розпінока правильна все нормально підключене і навіть працює майже все окрім свічки накалу і тахометра. Написав я ВсадНикку свою проблему бо знаю він тут спец на тому, дякую йому за швидку відповідь і допомогу. Так вот він каже що моя панель працює через CAN шину і бире дані звідти, і що требе або прошивати або міняти на якусь від 2.4 або іншу безмозглу панель. Питання хто віміє прошивати і власне як то робиться.
Моя панель 7D0 920 801 B
Мозги 074 906 021 F
GaRiK93 По словам ВсадНикка 7D0 920 801 Н (2.4 с 99 года) або прошивати інші ( не раджу вже голова болить ) :zvez_ochki:

Добавлено 10 квітня 2014, 21:19

рішення http://www.ebay.com/itm/CAN-BUS-Convert ... 5663433e69 правда бє по карману
З миром приймаю і з миром відпускаю
Аватар користувача
nepster
Пилот
Пилот
Повідомлень: 118
З нами з: 10 квітня 2014, 00:33
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4, ACV 2,5
Реальное имя: Тарас
Звідки: Chervonograd
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 10 разів

Re: Замена зеленой приборки на синюю

Повідомлення nepster »

Paparadva писав:
VitalySV писав:Зараз замінюю щиток приладів (з синьою підсвіткою), був з тахографом, купив проводку до нього(брав навмання, так як незнав що вони різні є, взяв з САN-шиною) підьєднали.. розібрались де який вивод, трохи переробляли виводи.. непрацює ще тахометр, тиск мастила постійно горить і непрацює індикатор роботи свічок накалу (пробував вкинути провод від розєму U1(8-ий пін) на 13 розєм приборки (так як він був пустий), але всерівно індикації нема.) На вхідний сигнал тахо пробували підєднати сигнал від Датчик частоты вращения двигателя для G28
всерівно непрацює :o
Може хто підкаже що можна ще спробувати :roll:

Такая же история,сейчас боремся,но пока безрезультатно.
Уже пробовал другие дампі заливать,но тахо молчит.
Уже думаю купить и подкинуть эбу другой и проводочку.
Может есть у кого дампы 1998-1999 годов для опытов?
Приєдную братя по нещастю =)

Добавлено 10 квітня 2014, 19:19

Я просив допомоги в ВсадНик і він пояснив
Как я писал раньше, в блоке управления двигателя (мозги) нет выхода на тахометр, но есть вход с датчика положения коленвала (он и считает обороты)
Ваг комом тестироваться будет приборка полностью любая (синяя).
Также при тестировании двигателя, обороты двигателя будут видны( это одна из функций работы мозгов, если мозги не будут видеть обороты двигателя, двигатель не запустится).
У Вас стоит приборка с 2.5 со скан шиной, и на мозгах на 68 выходов она работать полностью не будет, в ней тахометр идет по скан шине.
Вам нужна панель 7D0 920 801 Н (2.4 с 99 года), или перепрошить свою панель.
Перепрошить Вашу панель непросто (не у всех есть программаторы), если даже найдете панель с 1.9 (синею), ее также нужно буде Ваг комом перепрограммировать ( на пять цилиндров) http://www.t4-wiki.de/wiki/Kombiinstrument
З миром приймаю і з миром відпускаю
Аватар користувача
MC Petrov
Пилот
Пилот
Повідомлень: 244
З нами з: 22 січня 2014, 12:08
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4, 2,4D ААВ, 1992
Реальное имя: Константин
Звідки: Khmelnitsky
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 5 разів
Контактна інформація:

Re: Приборная панель Т4 1997 год!!! (Замена на синюю)

Повідомлення MC Petrov »

Поменял себе приборку на синюю. Поставил 7D0 920 801 Н (у меня 2,4, авто 92-го года). В результате, после полной замены проводки, установки датчика скорости, замены блока реле и предохранителей, блока включения фар и подрулевого блока дворников и поворотов панель в принципе работает. Тахометр и спидометр работают адекватно. А вот электронное табло - это проблема. Показывает только иероглифы. Хотя при подключении и тесте приборки всё было гуд. А сейчас вот такая вот лабуда:
DSCF5357.jpg
DSCF5358.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Жизнь должна быть полна событий! И если они не происходят сами по себе, то надо брать дело в свои руки!!!
Аватар користувача
nepster
Пилот
Пилот
Повідомлень: 118
З нами з: 10 квітня 2014, 00:33
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4, ACV 2,5
Реальное имя: Тарас
Звідки: Chervonograd
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 10 разів

Re: Приборная панель Т4 1997 год!!! (Замена на синюю)

Повідомлення nepster »

MC Petrov писав:Поменял себе приборку на синюю. Поставил 7D0 920 801 Н (у меня 2,4, авто 92-го года). В результате, после полной замены проводки, установки датчика скорости, замены блока реле и предохранителей, блока включения фар и подрулевого блока дворников и поворотов панель в принципе работает. Тахометр и спидометр работают адекватно. А вот электронное табло - это проблема. Показывает только иероглифы. Хотя при подключении и тесте приборки всё было гуд. А сейчас вот такая вот лабуда:
DSCF5357.jpg
DSCF5358.jpg
Якщо чесно це взагалі дивно що працює наскільки я знаю 7D0 - це показник Т4 920- це показник КЕН шини і знак того що тахометер і деякі інші нюанси працювати не будуть а у вас працює 801 Н значить я щось упустив
З миром приймаю і з миром відпускаю
Аватар користувача
MC Petrov
Пилот
Пилот
Повідомлень: 244
З нами з: 22 січня 2014, 12:08
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4, 2,4D ААВ, 1992
Реальное имя: Константин
Звідки: Khmelnitsky
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 5 разів
Контактна інформація:

Re: Приборная панель Т4 1997 год!!! (Замена на синюю)

Повідомлення MC Petrov »

nepster писав: Якщо чесно це взагалі дивно що працює наскільки я знаю 7D0 - це показник Т4 920- це показник КЕН шини і знак того що тахометер і деякі інші нюанси працювати не будуть а у вас працює 801 Н значить я щось упустив
Судя по той инфе которая у меня есть то 7D0 920 801 Н - это как раз родная панель для 2,4. которая ставилась в определенные года.
Панель работает вполне корректно. Скорость сравнивал по навигатору, и все в норме. Обороты не проверял. Но вроде как тоже вполне адекватно. Не работают две вещи: показатель температуры, и электронное табло. показатель температуры - оказалось уже немного до нас поковыряли, посему не факт что он доехал в рабочем состоянии. А вот с электронным табло - вообще загадка. Пока не один мастер не дал ответа на этот вопрос. Посему жду возможных вариантов.
Жизнь должна быть полна событий! И если они не происходят сами по себе, то надо брать дело в свои руки!!!
Аватар користувача
nepster
Пилот
Пилот
Повідомлень: 118
З нами з: 10 квітня 2014, 00:33
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4, ACV 2,5
Реальное имя: Тарас
Звідки: Chervonograd
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 10 разів

Re: Приборная панель Т4 1997 год!!! (Замена на синюю)

Повідомлення nepster »

Так тут явно в прошивці проблема, бо воно мусило працювати незалежно від всього іншого. Тимпаче що ви писали що ВАГКОМОМ ви проходили тести і все ок. як варіант перепрошити, тільки хто це зробе я сам не знаю, бо у мене теж синя панель і теж 97 рік але у мене не працює тахометер через те що у мене немає Кен шини. На даному етапі хочу купити панель з B5 97року і трохи поковиряти її випаяти іпром і вирвати прошивку, може що мені поможе, але якщо найдете того хто прошиває свисніть мені я йому свою панель теж здав би.

Добавлено 01 грудня 2014, 02:28

Ще раз прочитавши ваші листи подумав так. Ви провели тес і було все ок. Але як я зрозумів по другому листу ви розбирали панель, бо знаєте що показник температури вже ковиряли, так може як ви збирали десь самі дисплеї пагано приклеїли? Проведіть ще раз тест компютером "якщо звісно маєте таку можливіть" щоб глянути чи то глюк чи то ви щось не так зібрали.
З миром приймаю і з миром відпускаю
Аватар користувача
danilyuk
Бусовод со стажем
Бусовод со стажем
Повідомлень: 752
З нами з: 24 жовтня 2012, 16:23
Модель авто, тип двигателя, пробег: w124 coupe
Реальное имя: Сергей
Звідки: Украина(Нетешин)
Подякували: 7 разів

Re: Приборная панель Т4 1997 год!!! (Замена на синюю)

Повідомлення danilyuk »

Я делал по другому.Дабы не морочится с синей приборкой(вообще не воспринимаю ее),я на старый год,сделал свою.Нарисовал шкалы,спаял платы с диодами,и собрал это дело в кучу.Цвет приборки-белый.Все работает,без нареканий.Только стрелки не воткнул.
Приборка была продана.Новый владелец доволен как слон.
Ну и пара фото.Когда делал,не нашел ни одной фото в сети,кто бы это все делал до меня.
Зображення
Зображення
Аватар користувача
nepster
Пилот
Пилот
Повідомлень: 118
З нами з: 10 квітня 2014, 00:33
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4, ACV 2,5
Реальное имя: Тарас
Звідки: Chervonograd
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 10 разів

Re: Приборная панель Т4 1997 год!!! (Замена на синюю)

Повідомлення nepster »

danilyuk
Якщо чесно я сам такеж робив тільки на свій старий ВАЗ 2104. А бус пригнаний з німечени вже з синьою панелю в якій нажаль тахометер не працює, точніше працює але не показує :D
З миром приймаю і з миром відпускаю
Аватар користувача
nepster
Пилот
Пилот
Повідомлень: 118
З нами з: 10 квітня 2014, 00:33
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4, ACV 2,5
Реальное имя: Тарас
Звідки: Chervonograd
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 10 разів

Re: Приборная панель Т4 1997 год!!! (Замена на синюю)

Повідомлення nepster »

Читайте цю тему є вирішення http://vwbus-club.org.ua/forum/viewtopi ... &start=100
Востаннє редагувалось 19 січня 2015, 22:52 користувачем nepster, всього редагувалось 1 раз.
З миром приймаю і з миром відпускаю
Аватар користувача
MC Petrov
Пилот
Пилот
Повідомлень: 244
З нами з: 22 січня 2014, 12:08
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4, 2,4D ААВ, 1992
Реальное имя: Константин
Звідки: Khmelnitsky
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 5 разів
Контактна інформація:

Re: Приборная панель Т4 1997 год!!! (Замена на синюю)

Повідомлення MC Petrov »

nepster писав:Так тут явно в прошивці проблема, бо воно мусило працювати незалежно від всього іншого. Тимпаче що ви писали що ВАГКОМОМ ви проходили тести і все ок. як варіант перепрошити, тільки хто це зробе я сам не знаю, бо у мене теж синя панель і теж 97 рік але у мене не працює тахометер через те що у мене немає Кен шини. На даному етапі хочу купити панель з B5 97року і трохи поковиряти її випаяти іпром і вирвати прошивку, може що мені поможе, але якщо найдете того хто прошиває свисніть мені я йому свою панель теж здав би.

Добавлено 01 грудня 2014, 02:28

Ще раз прочитавши ваші листи подумав так. Ви провели тес і було все ок. Але як я зрозумів по другому листу ви розбирали панель, бо знаєте що показник температури вже ковиряли, так може як ви збирали десь самі дисплеї пагано приклеїли? Проведіть ще раз тест компютером "якщо звісно маєте таку можливіть" щоб глянути чи то глюк чи то ви щось не так зібрали.
Ну, в общем, проверяли сразу на борту! Подключили панель, и она однозначно показывала инфу на дисплее и часах, даже помню километраж, который был на одометре. И после этого, мастер стал подключать все остальное, одно за другим. В результате - работает всё кроме датчика температуры, и табло. Как правило - всякие иероглифы (те что я выкладывал), иногда вообще ничего не показывает, а бывает вот такую лабуду выдает:
1234.jpg
123456.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Жизнь должна быть полна событий! И если они не происходят сами по себе, то надо брать дело в свои руки!!!
Аватар користувача
nepster
Пилот
Пилот
Повідомлень: 118
З нами з: 10 квітня 2014, 00:33
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4, ACV 2,5
Реальное имя: Тарас
Звідки: Chervonograd
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 10 разів

Re: Приборная панель Т4 1997 год!!! (Замена на синюю)

Повідомлення nepster »

MC Petrov
Я думаю що це хтось пробував змінити показання одонометра і йому це не вдалось =) Крива прошивка, я як переробляв свою приборку від А6 до т4 коли перекидав неправильний кусок коду також виходила подібна ситуація. Гляньте на фото там де я писав шо зхрестив жабу з крокодилом там на дисплеї також були ієрогліфи "вже виправив :D " Думаю треба попробувати залити нормальний дамп
З миром приймаю і з миром відпускаю
Аватар користувача
Vitass73
Бусовод
Бусовод
Повідомлень: 349
З нами з: 24 лютого 2013, 21:41
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т4 АСV 2.5 300тисяч
Реальное имя: вiктор
Звідки: коростишiв
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 15 разів

Re: Приборная панель Т4 1997 год!!! (Замена на синюю)

Повідомлення Vitass73 »

Добрый день,никто не ставил приборку с гольфа 4 дизеля(с виду она такаяже) на т4 после 2000г,есть с бортовым компютером за смешные деньги,вот и думаю подойдет ли?
Зображення
Аватар користувача
MC Petrov
Пилот
Пилот
Повідомлень: 244
З нами з: 22 січня 2014, 12:08
Модель авто, тип двигателя, пробег: T4, 2,4D ААВ, 1992
Реальное имя: Константин
Звідки: Khmelnitsky
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 5 разів
Контактна інформація:

Re: Приборная панель Т4 1997 год!!! (Замена на синюю)

Повідомлення MC Petrov »

Vitass73 писав:Добрый день,никто не ставил приборку с гольфа 4 дизеля(с виду она такаяже) на т4 после 2000г,есть с бортовым компютером за смешные деньги,вот и думаю подойдет ли?
Если нашлись умельцы, которые ставят со Шкоды (видел лично), нашлись умельцы которые втулили с Ауди А6 (у меня стоит такая), то вполне возможно поставить и с Гольфа!!!
Жизнь должна быть полна событий! И если они не происходят сами по себе, то надо брать дело в свои руки!!!
Paparadva
Пилот
Пилот
Повідомлень: 152
З нами з: 10 січня 2010, 14:56
Звідки: Республика Крым,Феодосия
Подякували: 1 раз

Re: Т4 Замена зеленой приборки на синюю

Повідомлення Paparadva »

Да любую с ВАГа можно поставить,главное условие-работа тахометра по частоте генератора,а не по КАН шине.
Аватар користувача
sigma
Штурман
Штурман
Повідомлень: 89
З нами з: 06 серпня 2016, 14:22
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T4, AAB 2.4, 500тык
Реальное имя: Игорь
Звідки: Киев
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 2 рази

Логика внутри приборки

Повідомлення sigma »

У меня "безмозглый" 2.4D. Была приборка с часами, заменил на приборку с тахометром. Как и следовало ожидать, показывает она неправильно и на холостых показывает 2000 оборотов. Как с этим бороться понятно. Что и буду делать. Но! Поймал очень интересный глюк: качусь по межгаражному проезду на почти холостых оборотах. Через полминуты начинает моргать лампочка масла. В масле я уверен (50 км назад поменял). На шупе нормальный уровень. Отключаю провод от генератора к тахометру. Лампочка гаснет. Это что получается, в приборке есть какая-то логика, которая сопоставляет обороты и давление масла?
Відповісти

Повернутись до “VW T4 - Електроніка та електрика”