Нужна помощ по Т-5 непонятный звук в двигателе.

Аватар користувача
Вееталь
Пилот
Пилот
Повідомлень: 189
З нами з: 26 жовтня 2010, 15:46
Модель авто, тип двигателя, пробег: Transporter T5 TDI 2,5 110000тыщ
Реальное имя: Віталій
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Нужна помощ по Т-5 непонятный звук в двигателе.

Повідомлення Вееталь »

Доброго дня.
В мене теж місяць назад появився скрегіт в передній частині двигуна. Майстри облазили з наушниками всі вузли скреготу не чути, але він є. підозра на насос гідропідсилювача. Бо коли на холостих рульом вправо вліво то відчуте посилення скреготу, потім через 10-15хв все пропадає, а після їзди на любих оборотах все знову повторюється. (звук скреготу жестяної банки і таке як проскакує якась шестерня). Хто що думає на рахунок даної проблеми.
Пока шукаю насос б/у і буду пробувати міняти. Дай Бог на тому все закінчиться.
Transporter T5 2.5TDI 4motion (96kWt/130 конячок), білий середньої висоти, перероблений пасажир
Зображення
форум
Аватар користувача
simplebiznes
Гость
Гость
Повідомлень: 10
З нами з: 08 грудня 2013, 21:18
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T5GP 103KW DSG VANBusEdition (VW T5 2.5TDI 128KW 174hp 231.777km)
Реальное имя: Віталій
Звідки: Киев

Re: Нужна помощ по Т-5 непонятный звук в двигателе.

Повідомлення simplebiznes »

В мене зараз з температурою -10 появився звук, зв'язаний з гідро. але він проявляється при холостих і більше при вивороті, буквально два тижні замітив з приходом мінусової температури. но до звуку і запаху обговорюючи в цій темі це скоріше всього не має відношення так як гідро з лівоі сторони, а шкрегіт і запах з правої по відношенню до керма.
Приєднуйтесь до обговорення так як з ця проблема актуальна на сервісі, по неофіційних словах, майстрів Офіціала((( :oops: :oops: :oops:
Люблю БіМеР, поважаю ФоЛьКс, ціную ХоНдУ - кращі бренди!
Аватар користувача
Vig
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2167
З нами з: 28 грудня 2007, 02:20
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5 , 1.9 77Квт
Реальное имя: Илья
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 25 разів
Контактна інформація:

Re: Нужна помощ по Т-5 непонятный звук в двигателе.

Повідомлення Vig »

Шкрежетать может маховик , скрежит проходит через 5-10 после заводки , Кандидат както писал что на одном из пришедшем в ремонт 2.5 была какаято мутка с патрубками гидронасоса чтото обламалось и в патрубок попало , ну и проверти все обгонные муфты на предмет рабочести они могут давать запахи т.д.
VW T5 Transporter 2003-04, 1.9TDI, 77Kw, короткий, белый, пасажир.
Аватар користувача
sheriffman
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 8957
З нами з: 03 березня 2013, 00:56
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 2008, 1,9 АХС, 404 т.
Т5, 2006, 2,5 BNZ, 280 т.
Реальное имя: Олександр
Звідки: Донецька область, м. Мирноград (Димитров)
Дякував (ла): 833 рази
Подякували: 432 рази

Re: Нужна помощ по Т-5 непонятный звук в двигателе.

Повідомлення sheriffman »

Как консервная банка у меня скрежетал протершийся шкив ГУ, пока не стер ремень. :)
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
simplebiznes
Гость
Гость
Повідомлень: 10
З нами з: 08 грудня 2013, 21:18
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T5GP 103KW DSG VANBusEdition (VW T5 2.5TDI 128KW 174hp 231.777km)
Реальное имя: Віталій
Звідки: Киев

Re: Нужна помощ по Т-5 непонятный звук в двигателе.

Повідомлення simplebiznes »

Завтра на сервіс ГУР полетів, судячи по нових( звуках. Дам знати про зміни :sorry:
Люблю БіМеР, поважаю ФоЛьКс, ціную ХоНдУ - кращі бренди!
Аватар користувача
Вееталь
Пилот
Пилот
Повідомлень: 189
З нами з: 26 жовтня 2010, 15:46
Модель авто, тип двигателя, пробег: Transporter T5 TDI 2,5 110000тыщ
Реальное имя: Віталій
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Нужна помощ по Т-5 непонятный звук в двигателе.

Повідомлення Вееталь »

sheriffman писав:Как консервная банка у меня скрежетал протершийся шкив ГУ, пока не стер ремень. :)

А в мене й шківа немає!
Transporter T5 2.5TDI 4motion (96kWt/130 конячок), білий середньої висоти, перероблений пасажир
Зображення
форум
Аватар користувача
sheriffman
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 8957
З нами з: 03 березня 2013, 00:56
Модель авто, тип двигателя, пробег: Т5, 2008, 1,9 АХС, 404 т.
Т5, 2006, 2,5 BNZ, 280 т.
Реальное имя: Олександр
Звідки: Донецька область, м. Мирноград (Димитров)
Дякував (ла): 833 рази
Подякували: 432 рази

Re: Нужна помощ по Т-5 непонятный звук в двигателе.

Повідомлення sheriffman »

Уже стерся? :crazy:
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
simplebiznes
Гость
Гость
Повідомлень: 10
З нами з: 08 грудня 2013, 21:18
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T5GP 103KW DSG VANBusEdition (VW T5 2.5TDI 128KW 174hp 231.777km)
Реальное имя: Віталій
Звідки: Киев

Re: Нужна помощ по Т-5 непонятный звук в двигателе.

Повідомлення simplebiznes »

14.12.2013 поміняв ГУР і рідину відповідно, + в мене була заклинута обгона муфта яка між ГУР і Кондьором) до сьогодні а саме до 19.12 катався в принципі не сильно активно, звуку і запашку не було, але тут =@ і запашок пішов і знов звучок но тривав до 1 хв.
Висновок до даних проблем відношення звуку скоріше всього не має!!! ЗВук появляється при легкій нугрузці мотору, чи виворіт керма в слід чого піднялись обороти двигуна не сутєво, або при скидані педалі акселоратора. Посидів трохи побавився з оборотами таке враження що в межах 1700-1800об/хв він в період цих звук, він саме характерно визвучується. на сервісі руками розводять мов нічого такого катайтесь а якщо що то будем моторчик ремонтувати :ne_vi_del:

Бажання ремонтуватись відсутнє, тема актуальна обгонна муфта ГУРа і Кондьора - нова, отже як варіант відпадає.
Шукаємо дальше. НО в кого така сама проблема по можливості заскочіть коли це проявляється на СТО хай глянуть звідки запах масла і де, думаю звідси і потрібно шукати :du_ma_et: :du_ma_et: :du_ma_et:

Добавлено 19 дек 2013, 15:48

І структура 1.9 і 2.5 щодо ГУР і принцип роботи різні, і не путайте!!! і мене автомат (маховик відсутній)
Люблю БіМеР, поважаю ФоЛьКс, ціную ХоНдУ - кращі бренди!
Аватар користувача
Vig
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2167
З нами з: 28 грудня 2007, 02:20
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5 , 1.9 77Квт
Реальное имя: Илья
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 25 разів
Контактна інформація:

Re: Нужна помощ по Т-5 непонятный звук в двигателе.

Повідомлення Vig »

Муфту генератора тоже проверил ?
VW T5 Transporter 2003-04, 1.9TDI, 77Kw, короткий, белый, пасажир.
Аватар користувача
simplebiznes
Гость
Гость
Повідомлень: 10
З нами з: 08 грудня 2013, 21:18
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T5GP 103KW DSG VANBusEdition (VW T5 2.5TDI 128KW 174hp 231.777km)
Реальное имя: Віталій
Звідки: Киев

Re: Нужна помощ по Т-5 непонятный звук в двигателе.

Повідомлення simplebiznes »

Муфту геника не дивився, но сьогодні в Львів махнув по роботі, заскочив до людей які толково що можуть сказати, пальцем зразу ткнули на електромагнітний клапан надуву турбіни. Так як 2.5 турбинка строїть зі змінною геометрією, 90% того що клапан накривається і йому ского буде :P . Відповідно він не правильно подає при нагрузках тиск який і видає даний звук двигуна (турбіни, чи тому подібному), що в свою чергу може зробити турбіні =@ :cry: .
Хлопці сказали міняти потрібно негайно так як він коштує 800грн новий (б/у не купляти), а турбик 800Євриків.

В основному він подає звук такий як гул 2-5 секунд після глушіння мотору. В когось турбіна зразу гавкає, а в когось помалу так як в нас гудить (шкреге.....) так як в мене.

Інформація по звуку і запаху дає 90% що це від подачі повітря турбіною, із-за клапану.
Хто його міняв дайте знати.
В печінці цей звук і запах вже сидить. :evil: :evil: :evil:
Люблю БіМеР, поважаю ФоЛьКс, ціную ХоНдУ - кращі бренди!
Аватар користувача
александр 1982
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2567
З нами з: 29 травня 2013, 19:05
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW Caravelle T 5 BNZ
Звідки: Чернігівська обл.
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 188 разів

Re: Нужна помощ по Т-5 непонятный звук в двигателе.

Повідомлення александр 1982 »

Если речь идет о пресловутом клапане ограничения наддува так цена ему 390 грн я менял
Аватар користувача
simplebiznes
Гость
Гость
Повідомлень: 10
З нами з: 08 грудня 2013, 21:18
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T5GP 103KW DSG VANBusEdition (VW T5 2.5TDI 128KW 174hp 231.777km)
Реальное имя: Віталій
Звідки: Киев

Re: Нужна помощ по Т-5 непонятный звук в двигателе.

Повідомлення simplebiznes »

Він під лобовухою посередині, ти його міняв?
Люблю БіМеР, поважаю ФоЛьКс, ціную ХоНдУ - кращі бренди!
Аватар користувача
александр 1982
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2567
З нами з: 29 травня 2013, 19:05
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW Caravelle T 5 BNZ
Звідки: Чернігівська обл.
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 188 разів

Re: Нужна помощ по Т-5 непонятный звук в двигателе.

Повідомлення александр 1982 »

да его(тот который слева) через час доберусь до компьютера напишу подробней
Аватар користувача
simplebiznes
Гость
Гость
Повідомлень: 10
З нами з: 08 грудня 2013, 21:18
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T5GP 103KW DSG VANBusEdition (VW T5 2.5TDI 128KW 174hp 231.777km)
Реальное имя: Віталій
Звідки: Киев

Re: Нужна помощ по Т-5 непонятный звук в двигателе.

Повідомлення simplebiznes »

В мене мотор BPC. Звук нащупав но не точно, тільки що. попробую фото скинути. Звук появляється територіально: якщо стати перед мордою авто, зліва є воздушнік, від нього іде труба (в діаметрі 20-25см) і іде в низ до турбіни, там на ній внизу є такі як сілеконові кольца як прокладочки (зовнішні - кольору біло-прозорого герметика) біля них територіально іде відбрація і шумок, + кольца і патрубок внизу в маслі.
В кого така сама сруктура патрубка і так само звук проявляється гляньте чи у маслі у вас ця нижня частина. Підозра що ел.магнітний клапан не справляється і подає за великий тиск на турбочку.

Відпишіться. В мене звучок проявляється все сильніше і сильніше. (при повільному набиранні обертів на П-Парковці, від 1300-2400 таке враження що я на боінгу, а в вихлопній один шарік від підшипника крутиться як в центрафузі.
Люблю БіМеР, поважаю ФоЛьКс, ціную ХоНдУ - кращі бренди!
Аватар користувача
александр 1982
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2567
З нами з: 29 травня 2013, 19:05
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW Caravelle T 5 BNZ
Звідки: Чернігівська обл.
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 188 разів

Re: Нужна помощ по Т-5 непонятный звук в двигателе.

Повідомлення александр 1982 »

Вобщем ,у меня было так-после пробега 50-100 км машина переставала тянуть, при нажатии на газ только шипела, как бы ,но почти не разгонялась, при остановке и работе на холостых-от турбины был слышен звук типа зууууууууууу при глушении-тот же звук шел от електромагнитного клапана слева ,5 иногда20-30 секунд-сответственно клапан был заменен на новый, то ли пирбург, то ли питбург, не помню-проблема с пропаданием тяги ушла цена клапана была 390 грн менял сам (5 минут работы) клапан брал в м-не автодрайв г Чернигов. Вообще эта проблема довольно распространена(передув и уход двигателя в аварийный режим,гудение этого клапана) забейте в гугле в поиск-выдаст море результатовhttp

положите руку на клапан при работающем двигателе- если он все поймете сами(клапан очень дрожит как бы) да и еще-снимите с клапана трубочку которая подходит от турбины на работающем двигателе-если звук пропал-80 процентов виноват в звуке клапан
Аватар користувача
Вееталь
Пилот
Пилот
Повідомлень: 189
З нами з: 26 жовтня 2010, 15:46
Модель авто, тип двигателя, пробег: Transporter T5 TDI 2,5 110000тыщ
Реальное имя: Віталій
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Нужна помощ по Т-5 непонятный звук в двигателе.

Повідомлення Вееталь »

а де знаходиться цей електромагнітний клапан? Дайте фото чи схему. Як ін виглядає? Дякую

Добавлено 20/12/13, 18:37

От читаю описи проблеми колег і собі згадую всі моменти. В мене теж інколи трапляється таке: пропадає тяга автомобіля (в основному міський цикл), запах сгореного масла чи соляри (я думав що це запах йде з фільтра DPF), а коли давав мотору газу (великих оборотів) то все пропадало і появлялася тяга. Зараз розумію що мої переконання можливо були неправильними. Бо на сервісі мене переконували що це від DPF такі симптоми, що так має бути. :o :shock: %)
Transporter T5 2.5TDI 4motion (96kWt/130 конячок), білий середньої висоти, перероблений пасажир
Зображення
форум
Аватар користувача
александр 1982
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2567
З нами з: 29 травня 2013, 19:05
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW Caravelle T 5 BNZ
Звідки: Чернігівська обл.
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 188 разів

Re: Нужна помощ по Т-5 непонятный звук в двигателе.

Повідомлення александр 1982 »

Я всю тему изначально не читал,вот прочитал и немного в недоумении- товарищи, владельцы брс-моторов, а вы не думали ,что причина запахов гари и посторонних шумов у вас просто включение режима самоочистки сажевого фильтра , попробуйте проехаться минут 20 на оборотах 2500-3000 тыс -что получится
Аватар користувача
simplebiznes
Гость
Гость
Повідомлень: 10
З нами з: 08 грудня 2013, 21:18
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW T5GP 103KW DSG VANBusEdition (VW T5 2.5TDI 128KW 174hp 231.777km)
Реальное имя: Віталій
Звідки: Киев

Re: Нужна помощ по Т-5 непонятный звук в двигателе.

Повідомлення simplebiznes »

По-перше - Запах масла і запах соляри різний. В сажевому запах соляри (відпрацьованих газів), а не масло!!!
По-друге - Вчора заскочив на СТО при звуках Підозра на сальніки і плюс шукають проблему чого турбик (тобто низ повітряного патрубка, який входить в турбик, холодна частина) в маслі, так як турбик норм працює.
+ поміняти потрібно клапан тиску, однозначно - ресурс (100-150тис.км, або бажано міняти раз 4 роки приблизно, а так моторчик угробити можна).

Слова спецов сервіса.
Буду щось міняти бо катаюсь повільно а звук і запах появляється і пропадає. По різному.
З самоочисткою варіант відпадає, будемо шукати якщо що дам знати.
Люблю БіМеР, поважаю ФоЛьКс, ціную ХоНдУ - кращі бренди!
Аватар користувача
Vig
VW знаток
VW знаток
Повідомлень: 2167
З нами з: 28 грудня 2007, 02:20
Модель авто, тип двигателя, пробег: T5 , 1.9 77Квт
Реальное имя: Илья
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 25 разів
Контактна інформація:

Re: Нужна помощ по Т-5 непонятный звук в двигателе.

Повідомлення Vig »

Воздушные патрубки в масле это фигня , можеш поменять на них резиновые уплотнительные колечки , также силиконьчиком термостойким пройдись по краю чтобы нетак болтались .
Клапан егр может давать звук если мембрана пробилась , можеш проверить ево на герметичность сняв с него вакумную трубку и сделать ему засос .
Электроклапан управления турбиной сдыхает часто и пердит при выключении двигателя .
VW T5 Transporter 2003-04, 1.9TDI, 77Kw, короткий, белый, пасажир.
Аватар користувача
александр 1982
VW маньяк
VW маньяк
Повідомлень: 2567
З нами з: 29 травня 2013, 19:05
Модель авто, тип двигателя, пробег: VW Caravelle T 5 BNZ
Звідки: Чернігівська обл.
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 188 разів

Re: Нужна помощ по Т-5 непонятный звук в двигателе.

Повідомлення александр 1982 »

simplebiznes писав:По-перше - Запах масла і запах соляри різний. В сажевому запах соляри (відпрацьованих газів), а не масло!!!
По-друге - Вчора заскочив на СТО при звуках Підозра на сальніки і плюс шукають проблему чого турбик (тобто низ повітряного патрубка, який входить в турбик, холодна частина) в маслі, так як турбик норм працює.
+ поміняти потрібно клапан тиску, однозначно - ресурс (100-150тис.км, або бажано міняти раз 4 роки приблизно, а так моторчик угробити можна).

Слова спецов сервіса.
Буду щось міняти бо катаюсь повільно а звук і запах появляється і пропадає. По різному.
З самоочисткою варіант відпадає, будемо шукати якщо що дам знати.

Мой последний пост адресован не вам , по поводу клапана то были случаи его кончины и при 30 тысячах пробега,и первые отзывы были-гудит как боинг при взлете,как и у вас ,я до звука боинга не доездился -так как замена клапана при таких симптомах первое и самое дешевое ,что можно сделать-мне помогло.И еще там есть второй такой же клапан отвечающий за егр так может он гудит-принцып работы у них одинаков.По поводу же патрубка в масле -у меня он тысяч 70 в масле и неизвестно сколько до меня ,я думаю что проблема там в непродуманности клапанной крышки(расхода масла то практически нет)
Відповісти

Повернутись до “VW T5 - Дизельний двигун, паливна система”